İmalatlarımız

DAİRE TADİLATI

İstanbul Florya'da bir dairenin banyo seramik, banyo dolabı, mekanik tesisat işleri, elektrik tesisat işleri, mutfak dolabı, kapı, alçı sıva boya işlerinden imalat video ve resimler.


MAĞAZA TADİLATI 

İstanbul Merter'de bir kumaş mağazasının içerisinde; alüminyum bölme duvarlar, alçıpan duvar, dekoratif sıva, alçı sıva boya işleri, havalandırma, mobilya işleri imalatından resimleri.

DIŞ CEPHE TAMİR İŞLERİ

İstanbul Eminönü Tahtakale'de bir iş merkezinin çatı parapetinde hava koşullarından kaynaklı bozulmaların tamir edilmesi işi. Yapılan imalatta kalkan kaplamalar kaldırıldı ve tamir edildikten sonra seviyelendirmek için 2cm lik eps, fileli sıva imalatı ve boya imalatı yapıldı, çatıdaki derelere sürme izolasyon yapıldı, sorunlar giderildi.

ÇELİK İMALAT RESMİ

İstanbul Kağıthane'de yapılması düşünülen asma kat oda, çelik imalat resmi çizimi.

FOTOGRAF SÜTÜDYOSU

İstanbul Kağıthane'de bir tekstil firması için fotoğraf stüdyosu çalışması. 

ISI İZOLASYONU

İstanbul Ümraniye'de otopark üstü dairenin zemin ısı kaybından kaynaklı sorunlarla ilgili otopark tavanına, bürüt beton yüzeyine tavana geçiş astarı, 4 cm eps kaplama, fileli sıva imalatımızdan resimler.

RESTORAN 

İstanbul Etiler'de bir restoran için özel olarak yapdığımız ahşap işler.


MEKANİK TESİSAT İŞLERİ


DAİRE TADİLATI

İstanbul Kadıköy'de bir dairenin banyo seramik, banyo dolabı, mekanik tesisat işleri, elektrik tesisat işleri, mutfak dolabı, kapı, alçı sıva boya işlerinden imalat resimleri.


OTOPARK BOYA TAMİR İŞLERİ

İstanbul Florya'da 250 araçlık otoparkın duvar ve tavanların tamir boya işleri, makine dairesinin ytong duvar imalatı, tesisat sorunlarının çözülmesi, elektrik işlerinin tamir edilmesi, rampa gider ızgaranın izolasyon sorunlarının çözülmesi işi ile ilgili imalat resimleri.

ENJEKSİYON İZOLASYON

İstanbul Merter'de toprak seviyesinden 8 mt altında perde betondan gelen su için poliüretan reçine enjeksiyon imalatımızdan resim ve video görüntüleri. 

3D TASARIM PROJELERİ


ÇİNKO DERE

İstanbul Merter'de bir iş merkezinin çatı gizli derelerinin çinko imalatı ve çatı tamir işlerinden imalat resimleri

DIŞ CEPHE VE ÇATI TAMİR İŞLERİ

İstanbul Merter'de bir iş merkezinin iki bina arası dıç cephe kaplama imalatı ve çatı tamir işlerinden resimler. Bu imalatta dış cephede fileli sıva + dekoratif sıva + dış cephe boyası yapılmıştır.

BETON PREKAST EV PROJESİ


TERFİ MERKEZİ

İstanbul Üsküdar Beylerbeyi Yalı Boyu Caddesi üzerinde bulunan binanın yol seviyesi altındaki atık su terfi merkezi kurularak tüm tesisat değiştirilip 2 adet pompa ile yol seviyesindeki rögara verilmesi ile ilgili imalat resimleri.

MAGAZA TADİLATI

İstanbul Merter'de tekstil kumaş mağazasının içinde alçıpan bölme duvar, alçı sıva boya, kapı mobilya işleri, elektrik işleri ile ilgili imalat resimleri

PASLANMAZ TAVA İMALATI

İstanbul Merter'de bir iş merkezi için özel üretilen klima dış ünite altı tava ve motorlu tahliye sistemi ile ilgili imalat resimleri.

ALTYAPI İŞLERİ

İstanbul Esenyurt'da bir binanın pis su tesisatının yeni baca imalatı yaparak yoldaki rögara aktarılması, Temel altı perde beton bohçalama izolasyonu, Tretuvar ve yağmur suyu bağlantılarının kontrol altına alınarak rögara verilmesi işi ile ilgili imalat resimleri.

PROJE VE 3D ÇALIŞMALARIMIZ


DIŞ CEPHE İMALATI

İstanbul Şile'de yapmış olduğumuz bazı villaların dış cephe imalatından resimler. Dış cephede malzeme olarak çelik konstrüksüyon üzeri fibercement kaplama yapılmıştır.


MEKANİK TESİSAT VE DRENAJ POMPA İMALATI

İstanbul Florya'da bir iş merkezinin -4 kat otopark altı drenaj pompa imalat resimleri ve mekanik tesisat imalat resimleri.