Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Yaklaşık 17 yıldır inşaat sektöründe (yurtiçi ve yurtdışı) belli kademelerde çalıştıktan sonra 2017 den beri kendi firmamızı kurarak İnşaat tadilat mühendislik, mimarlık işleri ile uğraşmaktayız.

Günümüzde teknolojiyle birlikte değişen ve gelişen dünyada müşterilerin çoğu ihtiyaçlarını artık online mecra üzerinden veya telekomünikasyon yoluyla gidermektedir. İletişimin böylesine kolay ve hızlı kurulabildiği, aranan ürün ya da hizmete böyle kolay ve hızlı ulaşılabildiği, çeşitliliğin ve rekabetin de bu duruma paralel olarak bu denli yoğun yaşandığı bir ortamda müşteriler tarafından tercih edilme hususunda ‘’kalite’’ ve ‘’fark’’ belirleyici unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek işlerimize devam etmekteyiz.

Yaptığımız tüm imalatlarda projeli, sözleşmeli, faturalı imalat yapmaktayız.

Daire tadilatı, Villa tadilatı, Dış cephe, Mantolama, İzolasyon, Enjeksiyon izolasyon, Bina güçlendirme (çelik,betonarme) Çelik çatı, Ahşap çatı, Çatı tamiri,  Alçıpan tavan, Alçıpan duvar, Alçı sıva, Boya, Parke, Mutfak dolabı, Kıyafet dolabı, Ahşap işler, Yatak odası, Elektrik işleri, Tesisat işleri, Altyapı, Mekanik işler, Alüminyum doğrama, PVC doğrama,  Demir doğrama, Korkuluk, Demir işleri, Perde duvar, Duvar, Çevre duvarı, Peyzaj işleriniz yaptığımız işler olarak sıralanabilir.

Değerli işlerinizde çalışmak dileği ile;

M.Sıtkı Kaçan